Zaznacz stronę

Streaming
Realizacja Kamer

Realizacja

Kamery / Operatorzy

Streaming

Maksymalna uniwersalność – dzięki nowoczesnym technologiom możesz wybrać rozwiązania optymalnie pasujące do twoich potrzeb. Realizacja kamer w jakości telewizyjnej lub emisja programów do internetu.

Uczestnicząc w tworzeniu scenariusza proponujemy najlepsze rozwiązania realizacyjne. Tworzymy oprawę audio-wizualną wraz z reklamami, belkami, animacjami zgodnymi z identyfikacją projektu. Przeprowadzamy realizację kamer, dźwięku z blokami reklamowymi lub łączeniami on-line.

Realizacja streamingu

Obsługujemy zaawansowane interakcje w socialmediach, przy użyciu aplikacji moilnych, serwerów w chmurze, czy rozszeżeń typu patronite lub activ event

chętnie współpracujemy z agencjami realizując komendy rerzyserskie oraz założenia scenariusza.

Kamery/Operatorzy

Dobór kamer do realizacji adekwatnie do potrzeb scenariusza i wymogów budżetu. Realizując projekty staramy się wybrać sprzęt oraz rozwiązania serwerowe które spełnią oczekawania jakościowe i możliwości scenariusza.

SONY PXW-FS7

SONY PXW-Z190 

SONY PXW-FS5

Profesjonalne szkolenia online

Reżyserowanie przebiegu konferencji multimedialnej na podstawie stworzonego scenariusza

LiveChat HD

pozwalają na podłączenie do 4 osób jednocześnie. Możliwa wysoka jakość transmisji nadawania, uzależniona tylko od jakości połączenia z prelegentami.

Webinar

pozwala na podłączenie kilkudziesięciu osób jednocześnie. Zależnie od szybkości połączeń internetowych serwer dobiera optymalną jakość obrazu.

Testy interaktywne

pozwalają przerywać emitowany program pytaniami. Istnieje też możliwość natychmiastowego podawania wyników i statystyk odpowiedzi.

Posiadamy płatne platformy enterprice na wiodących serwerach interaktywnych. Wdrażamy scenarjusze angażujące widownie przez kożystanie z aplikacji mobilnych. bsługujemy również streaming do darmowych portali społecznościowych. Płatny Streaming na platformy VOD oraz konfiguracje serwisów patronite.

GAME PLAY ARENA Mamy doświadczenie w tworzeniu zaawansowanych platform GAME PLAY oraz publikacji obrazu gry w czasie żeczywistym. Możemy połączyć radość gier online z narzędziami interaktywnego streamingu.

Streaming on line Zajmujemy się realizacją streamingu do internetu na wszystkich najważniejszych platformach streamingowych.

W zależności od scenariusza programu jaki realizujemy dobieramy właściwe rozwiązania techniczne i aplikacje.

Wdrażamy rozwiązania interaktywne oparte na technologiach live chat i rozbudowujemy ich funkcjonalności podnosząc jakość komunikacji. takie jak: głosowania, ankiety, testy,